Turizm Taşımacılığı

Filo Kiralama

Liva Turizm olarak müşterilerimize sunduğumuz filo kiralama hizmeti, araç parkımızdaki geniş seçeneklerle her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Öncelikli hedefimiz, müşterilerimize en uygun araçları en avantajlı fiyatlarla sunmaktır.

Filo kiralama hizmetimiz, müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için tasarlandı. Böylece, işletmelerin işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz. Güvenli ve kaliteli araçları ekonomik fiyatlarla kiralamak, Liva Turizm filo kiralama hizmetinin sağladığı avantajlardan sadece biridir. Kiralama sürecinde, müşterilerimiz her zaman en iyi hizmeti alırken, araçlarımızın düzenli bakımı ve teknik kontrolleri yapılmaktadır.

Filo kiralama hizmetimiz ile müşterilerimize en yeni ve güncel araçları sağlamayı hedefliyoruz. Araçlarımızın tamamı düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilerek, herhangi bir arıza durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilir. Ayrıca, filo kiralama hizmetimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik esnek seçenekler sunarız. Farklı kapasitelerde araçlarımızı farklı süreler için kiralama imkanı sunarken, müşterilerimizin bütçe ve taleplerine uygun çözümler de sunmaktayız. Tüm bu özelliklerimizle, filo kiralama hizmetimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Liva Turizm

Yolculuklarınızı Keyfe Dönüştürüyoruz

Güvenlik
Araçların düzenli olarak bakımını yapmakta ve sürücülerin belgelerine ve tecrübelerine dikkat etmekteyiz.
Konfor
Araçların iç tasarımı, koltukları, klima sistemi, ses sistemi gibi pek çok özellik müşteri konforu düşünülerek tasarlanmıştır.
Güler Yüzlü Personel
Personelimiz müşteri memnuniyetine önem verir ve her zaman güler yüzlüdür.
Kaliteli Hizmet
Müşteri beklentilerini karşılamak için kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Zamanında Hareket
Şoförlerimize belirtilen saatte araçta olmaları için gerekli bilgilendirme yapılır ve araçlarımız zamanında hareket eder.
Teknolojik Altyapı
İletişim, takip ve kontrol gibi işlemler için teknolojik altyapı sağlanmaktadır.
Hijyen
Araçlarımız düzenli olarak temizlenmekte ve hijyenik koşullara uygun şekilde tutulmaktadır.
Uygun Fiyat
Müşterilerin bütçelerine uygun ve rekabetçi fiyatlar sunmaktayız.